Members

Universitat Autònoma de Barcelona

 

Dr Amparo Hurtado Albir (principal investigator)

Amparo.Hurtado@uab.cat

Grupo PACTE

 

Dr Anabel Galán-Mañas

Isabel.Galan@uab.cat

Personal webpage | Grupo PACTE

 

Dr Patricia López Garcia

Patricia.Lopez@uab.cat

 

Dr Christian Olalla-Soler

Christian.Olalla@uab.cat

Personal webpageGrupo PACTE

Laura Asquerino Egoscozábal

Laura.Asquerino@uab.cat

Grupo PACTE

Gabriele Grauwinkel

Gabriele.Grauwinkel@uab.cat

Grupo PACTE

Olga Jęczmyk Nowak

Olga.Jeczmyk@e-campus.uab.cat

Grupo PACTE

Universidad de Granada

 

Dr Guadalupe Soriano Barabino

barabino@ugr.es

Personal webpage | Grupo AVANTI

Dr Catherine Way

cway@ugr.es

Personal webpageGrupo AVANTI

Universitat Jaume I

 

Dr Rosa Agost

agost@trad.uji.es

Personal webpage

Dr Cristina García de Toro

garciat@trad.uji.es

Personal webpage

Universidad del País Vasco

 

Dr José Tomás Conde Ruano

tomas.conde@ehu.es

Personal webpage

Dr Elizabete Manterola Agirrezabalaga

elizabete.manterola@ehu.eus

Grupo TRALIMA-ITZULIK

Universidade de Vigo

 

Dr Ana Luna Alonso

aluna@uvigo.gal

Grupo Bitraga

Dr Lara Domínguez Araújo

laradoar@uvigo.es

Personal webpage

University of Westminster

 

Dr Elsa Huertas Barros

E.Huertasbarros@westminster.ac.uk

Personal webpage

 

 

Partner institutions

Partner university

Campus d'excel·lència internacional U A B