Investigadors

EQUIP D'INVESTIGADORS

EQUIP DE COL∙LABORADORS

Anna Gavarró (IP)

Departament de Filologia Catalana

anna.gavarro@uab.cat

http://filcat.uab.cat/Gavarro/

Sergio Balari

Departament de Filologia Catalana

Sergi.Balari@uab.cat

http://filcat.uab.cat/clt/membres/professors/balari.html 

Investigadors doctorals

Celina Agostinho

Iman El Hadef Hammad

Alejandra Keidel

Tiago Rama Folco

Io Salmons

José Segovia

Jingtao Zhu

Maria del Mar Vanrell

Departament de Filologia Catalana i Lingüística

mm.vanrell@uib.cat

https://mariadelmarvanrell.cat/

Guillermo Lorenzo

Departamento de Filología Española

glorenzo@uniovi.es

https://perropampa.wixsite.com/glorenzo

Investigadors doctorals

Estela Álvarez Blanco

Eva del Solar Fernández

Claudia Pañeda Rodríguez

Emilio Rubiera Azcona

Víctor M. Longa

Departamento de Lengua y Literatura Españolas, Teoría de la Literatura y Lingüística General

victormanuel.longa@usc.es

Investigadors doctorals

Rafael Alberto Barragán

Alba Ágata Dias

Jamila Farajova

Andrés Posada

Faculté de Psychologie

Andres.Posada@unige.ch

Meghan Armstrong-Abrami

Spanish and Portuguese Program

armstrong@umass.edu

http://blogs.umass.edu/armstrong

Maria Teresa Guasti

Dipartimento de Psicologia

matiateresa.guasti@unimib.it

https://www.unimib.it/maria-teresa-guasti

Sari Maarit Kunnari

Unit of Logopedics

sari.kunnari@oulu.fi

http://www.oulu.fi/university/researcher/sari-kunnari

Sonia E. Sultan

Department of Biology

sesultan@wesleyan.edu

https://sultanlab.research.wesleyan.edu/

 

 

Campus d'excel·lència internacional U A B